Радио Милева

Ќерката на Цеца ја покажа палмичката: Анастасија Ражнатовиќ се сонча во Солун (ФОТО)

Ќерката на Цеца ја покажа палмичката: Анастасија Ражнатовиќ се сонча во Солун (ФОТО)

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ деновиве со својата другарка ужива во Солун. Отседнати во еден од елитните солунски хотели во центарот на градот со поглед на море, девојките уживаат во летото и неговите убавини.

Како морето среде Солунското пристаниште не е баш за капење, тие ги користат услугите на хотелскиот базен за сончање, разладување и капење, ама и за по некое жешко селфи.

Имено, Анастасија ги симна прерамките од бикинито за што подобро да фати бронзена боја…

…Па додека си поигруваше со камерата на мобилниот, во кадар влета и нејзината палмичка…

Се разбира онаа, од долниот дел на костимот за капење, кој беше толку спуштен надолу што можеше да се види и несончаниот дел под пупачето, што се крие зад бикинито.

Останати вести од Радио Милева