Радио Милева

Го покажа трудничкото стомаче: Семејството на Ана Николиќ ќе добие принова!

Го покажа трудничкото стомаче: Семејството на Ана Николиќ ќе добие принова!

Ана Николиќ во август претходната година на свет ја донесе малата Тара, но пејачката и сега има причина за славење.

На социјалните мрежи, пејачката објави фотографија од сопругата на нејзиниот брат, а на фотографијата се гледа трудничкото стомаче.

–  Нашето семејство наскоро ќе добие нов член, мојата снаа, напиша Ана, по што следа многубројни честитки.

Останати вести од Радио Милева