Радио Милева

(ФОТО) Водителот го тестираше задникот на Станија пред камери – еве дали е вистински!

(ФОТО) Водителот го тестираше задникот на Станија пред камери – еве дали е вистински!

Водителот Синиша Медиќ во својата емисија Прес претрес ја угостил Станија Добројевиќ а во еден момент одлучил да направи еден експеримент.

Всушност, Синиша сакал да се увери во тоа дали нејзиниот задник е вистински. Станија се согласила водителот да ја фати за задникот и испипа.

Станија Добројевиќ беше гостинска во емисијата „Прес претрес“ кај водителот Синиша Медиќ кој приреди вистинско шоу за својата публика. Имено, тој направи еден тест од која сакаше да дознае и покаже дали засникот на неговата гостинка е вистински, а за тоа да мораше да го фати за да го проба.

Кога ја најави својата емисија на социјалните мрежи,водителот потврди дека задникот на старлетата е вистински.

– Вистински задник – напиша Синиша на својот Фејсбук профил.

 

Останати вести од Радио Милева