Радио Милева

(ФОТО) Вака изгледа Мелита кога вежба во теретана без шминка!

(ФОТО) Вака изгледа Мелита кога вежба во теретана без шминка!

Мелита Ракичевиќ ретко можете да ја видите во вакво издание, без грам шминка на неа и во тренерки, но сега ги изненади следбениците на Инстаграм.

Поранешната водителка објави фотографија од теретана на која нема ниту грам шминка, во тренерки и несредена фризура.

Со оглед на тоа дека Мелита секогаш позира дотерана, во бикини или со јака шминка, ова издание ги изненади нејзините обожаватели.

Останати вести од Радио Милева