Радио Милева

(ФОТО) Теа ја „сруши“ сцената на МАРС: Се појави без гаќички и откри премногу!

(ФОТО) Теа ја „сруши“ сцената на МАРС: Се појави без гаќички и откри премногу!

Младата поп-пејачка Теа Трајковска вчеравечер со Панчо ДНК настапи на сцената на МАРС каде ја добија наградата за најслушан партнерски хит.

По тој повод Теа се појави во специјално издание од провокативен тесен фустан кој имаше отворени странични делови од кои пејачката покажа повеќе гола кожа, но и дека не носи гаќички.

Теа пееше за „Рушевини“ ама „руши“  и со сексапил кој ја разбранува љубопитноста, веројатно најмногу кај посилниот пол.

На сцената на МАРС имаше доста впечатливи изгледи, но Теа дефинитивно беше најпровокативната.

Останати вести од Радио Милева