Радио Милева

(ФОТО) Славната актерка на премиера се појави со влакнести паузви кои гордо ги истакна!

(ФОТО) Славната актерка на премиера се појави со влакнести паузви кои гордо ги истакна!

Младата холивудска актерка Бела Торн и шармантниот аткер Патрик Шварценегер блеснаа на премиерата на филмот „Midnight Sun“ во Лос Анџелес.

Но, Бела сепак го собра целото внимание. Актерката за премиерата се појави во бајковит фустан, од кој откри дека не ги средила пазувите.

Инаку, ова не е првпат некоја позната дама да се појави со влакнести, пазуви, нозе или раце.

Овој тренд се почесто го гледаме на свеченостите кој очигледно полека, но сигурно зема замав.

Останати вести од Радио Милева