Радио Милева

(ФОТО) Скандал го тресе кралското семејство: Испливаа нови топлес фотографии на идната принцеза!

(ФОТО) Скандал го тресе кралското семејство: Испливаа нови топлес фотографии на идната принцеза!

По неколкуте прекршоци кои ги направи, идната принцеза Меган Маркл се најде во центарот на нов скандал.

Сега испливаа нови фотографии на кои Меган е гола.

На некои од нив таа се обидува да ја намести камерата за да се фотографира, а на себе нема горен дел од костимот на капење, па нејзините гради иако сакаше да ги покрие – испаднаа.

На другата фотографија позира топлес, а градите повторно ги покрива со рацете.

Дали овие нови фотографии ќе ја загрозат венчавката, ќе покаже времето.

Но, едно е сигурно, ова не му одговара,а  ниту прилега на кралското семејство. Британската јавност веќе на големо коментира дали тоа оваа ќе биде принцеза?!

Останати вести од Радио Милева