Радио Милева

(ФОТО) Пука од бес: Цеца објави страшна фотографија и порака со која ги исплаши фановите!

(ФОТО) Пука од бес: Цеца објави страшна фотографија и порака со која ги исплаши фановите!

Српската фолк пејачка Цеца Ражнатовиќ периодов стана доста активна на социјалната мрежа Инстаграм, па често објавува снимки и фотографии како од настапи, така и приватни со семејството и пријателите.

Меѓутоа, последната во низата ги збуни армијата нејзини следбеници.

-Убиваат се во тебе, па се чудат каков ѕвер стануваш, глади реченицата од фотографијата со крволочен волк.

Потоа објави уште една на која пишува „Се што сакаш има цена, само во прашање е дали се плаќа со пари, нерви или со срце, вели пејачката која очигледно е квалитетно иритирана од нечии дела и постапки.

фото:instagram ceca raznatovic

Останати вести од Радио Милева