Радио Милева

(ФОТО) Природно си е природно:И Сара Мејс се разголи за новогодишна емисија, на деколтето и немаше рамна!

(ФОТО) Природно си е природно:И Сара Мејс се разголи за новогодишна емисија, на деколтето и немаше рамна!

Не само фолк пејачите, туку и оние од забавната сцена се собраа заедно на снимање новогодишна емисија.

Крајот на годината го заокружи и музичкиот магазин „Стисни плеј“ на македонската телевизија. На гости кај ТВ водителката Александра Јовановска дојдоа: Викторија Лоба, Александар Тарабунов, Теа Трајковска, Влатко Лозановски, Сара Мејс, Наташа Малинкова…

Особено дамите се потрудија да изберат специјален празничен изглед за пред камери, но најхрабра меѓу нив, овој пат се издвои Сара Мејс.

По тој повод, Сара на себе облече секси црн комбинезон чиј највпечатлив момент беше длабокото деколте.

Во време кога силиконските гради станаа нормална женска „надоградба“, Сара го покажа својот раскош кој и до дала мајката природа.

Својот празничен секси изглед не пропушти да го овековечи за на социјалните мрежи, а притоа им се заблагодари на своите соработници кои се потрудија да изгледа вака провокативно.

Останати вести од Радио Милева