Радио Милева

(ФОТО) Практично во автомобил: Македонската фолкерка ќе ви покаже како се јаде банана!

(ФОТО) Практично во автомобил: Македонската фолкерка ќе ви покаже како се јаде банана!

Оган, вистински огран гори на профилот кај македонската фолк пејачка Лидија Саманта која за своите провокативни објави на социјалните мрежи, редовно има нови и нови следбеници, пред се од посилниот пол.

А има и зошто.

Лидија се буди со помислата како пред се за себе да си направи мерак за душа, ги облекува омилените парчиња кои откриваат што повеќе од нејзините атрибути, а потоа се впушта во правење фотосесија.

Со кренати нозе во вис, на скалите кај соседите, па на тераса и секако во автомобилот каде реши да ја покаже својата техника на јадење банана  во автомобил.

За ова заработи илјадници лајкови и коментари дека може и повеќе, како и такви дека техниката и е со стил.

Останати вести од Радио Милева