Радио Милева

(ФОТО) Познатиот пејач облече бели тесни панталони ама машкоста квалитетно го посрамоти!

(ФОТО) Познатиот пејач облече бели тесни панталони ама машкоста квалитетно го посрамоти!

Младиот актер и пејач веќе долго важи за еден од најпосакуваните на светската сцена.

Кога не е на филм, сака да се опушти на рализчни начини, но Ник Џонас не ни претпоставуваше каков срам ќе му се случи на јавно место.

Тој пред неколку дена уживаше во партија голф и за таа прилика се облече во бело. Сепак, панталоните беа претесни, па се појави мал проблем.

Поточно, малку поголем со оглед на тоа што наѕираше од неговите панталони. Фотографиите од Џонас за брзо време се раширија на интернет, а на социјалните мрежи врие од коментари за неговата машкост.

Џонас има 25 години и се занимава со актерство, пеење и продукција. Ова не е првпат тој со своето тело да ги остава припадничките на понежниот пол без текст.

Останати вести од Радио Милева