Радио Милева

(ФОТО) Ова е жената поради која Џенифер Анистон е повторно сама!

(ФОТО) Ова е жената поради која Џенифер Анистон е повторно сама!

Светските медиуми на големо пишуваат како и зошто дојде до распад на бракот меѓу Џенифер Анистон и Џастин Тероу.

Како што стојат нештата, вината може да падне на една млада уметница кога наводно целосно му го земала умот на актерот.

Деновиве 25 годишната Петра Колинс од Канада која инаку е баларина, манекенка, актерка, а режираше некои спотови, според таблоидите е онаа поради која бракот на актерите пропадна.

Јавноста на ваквите пишувања реагира со коментари како ли можел Џастин да ја остави слатката Џен за оваа девојка која изгледа вака:

Инаку, Џенифер Анистон е позната по тоа дека нема среќа во љуовта.

Останати вести од Радио Милева