Живот и Стил

(ФОТО) Облините на најсексапилната Швеѓанка ги обожаваат 5 милиони луѓе

(ФОТО) Облините на најсексапилната Швеѓанка ги обожаваат 5 милиони луѓе

Ана Нистром е познато име во светот на фитнесот. Па како и не би била позната, кога Ана успеала да ги спои убавото и корисното и на најдобар начин да го промовира вежбањето и здравиот дух. Таа доаѓа од Шведска, каде важи за најсексапилната жена.

Симпатичната девојка од Стокхолм ја започна својата кариера како фитнес иструкторка, па многу брзо заполнала и да пишува за предностите на здравата исхрана.

Со помош на социјалните мрежи таа добро се промовира и надвор од границите на Шведска. Нејзиниот Инстаграм профил го следат повеќе од пет милиони луѓе, особено поради нејзините облини од кои ќе се воодушевите.

Да биде уште поинтересно, на фотографиите често нејзиниот задник е во прв план, но нејзините фановите сметаат дека Ана е подеднакво убава и згодна.

Таа сè уште нема лиценца за фитнес иснтруктор и покрај тоа што многумина вежбаат според нејзината програма и инструкции.

извор:точка.мк