Радио Милева

(ФОТО) Марјана сакаше да се покаже каква домаќинка е ама пукна сеир!

(ФОТО) Марјана сакаше да се покаже каква домаќинка е ама пукна сеир!

ТВ водителката Марјана Станојковска е одлична како модел, танчарка, фитнес мотиватор и телевизиски лик.

Нејзините бројни следбеници на социјалната мрежа Инстаграм секојдневно сведочат на провокативни фотографии, а се поретко на такви кои не се дел од нејзините професионални ангажмани.

Но, овој пат Марјана барем реши да своите следбеници да им открие нешто поинакво за себе.

Имено, таа покажа дека имала обид во кујната да си направи шпагети, но во тоа не успеала, а покажа и како изгледа крајниот резултат кога таа ќе замеша прсти во домашната кујна.

Епа не може да се да не бидува нели?

Останати вести од Радио Милева