Радио Милева

(ФОТО) Ги рашири нозете и направи врела снимка: Од оваа фотографија на Нивес Целзиус на мажите им „течат лиги“

(ФОТО) Ги рашири нозете и направи врела снимка: Од оваа фотографија на Нивес Целзиус на мажите им „течат лиги“

Нивес Целзиус секогаш игра на картата на провокација, а сега направи фотографија од која направи кадар „боли глава“.

Атрактивната пејачка и актерка се сними во еден ресторан, а во прв план го стави своето популарно бујно деколте, па се сети да направи една шок поза.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Таа на Инстаграм ја објави оваа чудна фотографија, па покрај големите гради, направи мажите да ја разбудат фантазијата во каква ли позиција и се нозете.

Останати вести од Радио Милева