Радио Милева

(ФОТО) Анастасија Ражнатовиќ го тргна највештачкото на себе – вака изгледа сега!

(ФОТО) Анастасија Ражнатовиќ го тргна највештачкото на себе – вака изгледа сега!

Ќерката на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, привлекува внимание каде и да се појави, а многу девојки, особено оние од соседството ја доживуваат како модна икона и ги следат нејзините модни избори.

Овој пат таа на социјалните мрежи се пофали дека одлично се забавува возејќи се во кабриолет автомобил, но она што сите го забележаа не беше автомобилот туку нејзината промена на косата.

Имено, на објавата се гледа дека таа има пократка фризура од претходната, но всушност тоа нејзиното вистинско природно издание.

Анастасија ја тргна долгата вештачка коса, со која одлично камуфлира дека е природна, но всушност, тоа не е така, а ова е нејзиното вистинско издание.

Kurir.rs, Foto: Damir Dervišagić

Останати вести од Радио Милева