Радио Милева

Фатена на дело: Каќа Грујиќ разменува нежности со новото момче! (фото)

Фатена на дело: Каќа Грујиќ разменува нежности со новото момче! (фото)

Пејачката Катарина Грујиќ пред некое време ја прекина едно годишната врска со црногорскиот бизнисмен. Иако, отогаш во медиумите се пишува дека таа има ново момче, Каќа се обиде да ја сокрие новата врска.

А бидејќи нивната романса повеќе не е тајна, таа одлучи да потврди дека е со познатиот фудбалер, па парот се бакнуваше во кафеана, пренесува Блиц.

За потсетување, Каќа не сакаше да ја кажа причината поради која раскинала со Коста, но како и да е, таа ужива во новата љубовна прилика.

фото:Принтскрин/блиц

Останати вести од Радио Милева