Радио Милева

Фатен на дело: Саша Поповиќ се бакнува со познатата пејачка, а не е неговата сопруга! (фото)

Фатен на дело: Саша Поповиќ се бакнува со познатата пејачка, а не е неговата сопруга! (фото)

Саша Поповиќ е во брак со Сузана Јовановиќ, која на почетокот на врската беше многу љубоморна на младите девојки околу Поповиќ, но како ќе реагира кога ќе го види ова?

Имено, пејачаката Нада Топчегиќ гостуваше во една емисија на „Гранд“, а половина час по снимњето таа истрча од студиото.

Папарацот на магазинот „Ало“ ја следеше пејачката и ја фотографира како го поправа карминот на усни. Но веднаш по неа истрча и Саша Поповиќ за да се врати на сцената на Гранд, а Нада за да избегне кавга и директорот да и прости што ја напуштила емисијата без најава го бакна Поповиќ во уста.

Фото: Maсанори Јошида

Останати вести од Радио Милева