Радио Милева
Публиката во транс

Ема Радујко со нејзиниот стајлинг ја шокираше јавноста – пејачката одржа настап само по танга гаќички (видео)

Ема Радујко со нејзиниот стајлинг ја шокираше јавноста – пејачката одржа настап само по танга гаќички (видео)

Ема Радујко настапи во еден ноќен клуб во Црна Гора, а нејзиниот стајлинг ја шокираше јавноста.

Имено, занемеената публика ја снимила Ема додека игра на сцената само во танга, а снимката од настапот веднаш завршила на социјалните мрежи.

Шокот и неверувањето биле толку големи што луѓето ја гледале и ја снимале пејачката без око да им трепне.

„Ова е за шипка“, „Преубава е, но ова е вулгарно, претерување“, „Зошто си гола, не разбирам“, „Требаше да ја соблече тангата, реално што ќети е “ , „Дефиниција за одвратно“, беа само дел од коментарите на мрежите.

Да потсетиме, Ема Радујко неодамна настапи на фестивалот „Belgrade Music Week“.

Фото: Принтскрин/emina_mala_/srbija_showbizz

Останати вести од Радио Милева