Радио Милева

Девојката со најубаво газе на светот само по танга на снегот (ФОТО 18+)

Девојката со најубаво газе на светот само по танга на снегот (ФОТО 18+)

Мис Бумбум редовно споделува фотографии на Инстаграм профилот каде најмногу го истакнува задникот, а тоа го следат милиони следбеници.

Овој пат Сузи Кортез, како што и евистинското име,  одлучи да им пркоси на снегот и студеното време. Сузи е огромен фан на фудбалот и е страствена навивачка на Барселона.

Иако на најголемиот дел од фотографиите позира во дрес од Барселона, поточно од Меси кој ѝ е омилен фудбалер, овој пат газлестата Сузи реши да се слика само по бела танга! Најпрвин гола на хотелската тераса го напрчи убавото газенце во кое длабоко врежани беа врвците од корсетот…

…за потоа белиот корсет да го замени со розови танга гаќички, чија водоотпорност реши лично да ја провери, седнувајќи со голото газе на снегот…

…Така навлажнетата и разголена старлета, за да се стопли реши малку да потанцува на снежната тераса, па пред да влезе на топло, се сврте за да ви подари страствен бакнеж…

Инаку Сузи изјави дека за време на СП во Русија ќе ги предвидува резултатите од натпреварите на еден необичен начин, бројките ќе ги испишува на својот задник.

Останати вести од Радио Милева