Радио Милева
се' почеста навика

Бујна природна предница и голема овална задница: „Гранд“ пејачката Теа Стошевска во крупен кадар пред огледалото и однапред и одназад го покажа најдоброто! (ФОТО)

Бујна природна предница и голема овална задница: „Гранд“ пејачката Теа Стошевска во крупен кадар пред огледалото и однапред и одназад го покажа најдоброто! (ФОТО)

Цицлестата „Гранд ѕвезда“, пејачката Теа Стошевска е една од ретките која приридата ја надарила со предница на која не и треба ремонт, ниту естетска надоградба. Атрактивната фолкерка редовно ги споделува своите бујни атрибути на социјалните мрежи, па така беше и овој пат кога Теа споделила нова фотографија на која во крупен кадар го покажала на неа, она најубавото… И однапред и одзади пред огледалото!

Качена на виолетови „штикли“ во кусо, струкирано, светкаво фустанче во исто таква виолетова боја, во кое гигантските гради доминираат удобно сместени во деколето и големата овална задница, како одраз во огледалото.

Дискретната насмевка и ангелскиот лик на русокосата убавица му доаѓа нешто како гратис поглед на фотографијата на која тешко дека некој Теа и ја гледа во очи… Или не барем на прв поглед.

Она што дополнително ги скокотка нејзините македонски фанови, е прашањето дали оваа поза е направена некаде во Македонија?

Зашто покрај оваа, таа споделила уште една фотографија на која Гранд пејачката е сликана среде скопскиот плоштад Македонија, во кафуле покрај фонтаната на „Воинот на коњ“?!

Што значи дека била во Скопје, иако според она како е облечена, веројатно фотографијата е малку постара… Од пред некоја недела или неколку месеци.

Ама затоа глетката на пејачката е величествена… Особено кога е вака разголена, што на Теа Стошевска и станува се почеста навика!

Фото: Инстаграм принтскрин/teastosevska_official

 

Останати вести од Радио Милева