Радио Милева
чиста еротика

Брутално секси: Новиот видеоспот на Катарина Грујиќ ќе го прегледувате одново и одново…(ВИДЕО)

Брутално секси: Новиот видеоспот на Катарина Грујиќ ќе го прегледувате одново и одново…(ВИДЕО)

Српската фолкерка Катарина Грујиќ во неделата, 11 март 2018  ја промовираше својата нова песна и видеоспотот за неа насловен “Јас не сум како другите”.

Видеото е повеќе од провокативно, а Каќа во него изгледа  брутално секси…

Во фокусот на камерата на повеќето кадри во спотот провејува чиста еротика… Од бујните гради, до секси газето  на пејачката.

За да не ви раскажуваме многу, погледнете го видеото…

Впрочем, сто пати кажано – еднаш видено, нели?

Останати вести од Радио Милева