Радио Милева

Бремената Наташа Беквалац конечно пред публика: Погледнете како изгледа! (ФОТО)

Бремената Наташа Беквалац конечно пред публика: Погледнете како изгледа! (ФОТО)

 

Пејачката Наташа Беквалац викендов направила ноќ за паметење во еден белградски клуб. Таа се појавила во црн долг фустан и иако е во петтиот месец од бременоста, покажа дека не се променила.

Под фустанот по малку почнува да наѕира трудничкото стомаче.

Наташа од клубот каде што настапувала добила подарок плишано мече.

 

Останати вести од Радио Милева