елита 7 – Вистина.мк https://arhiva.vistina.com.mk Се друго е... Fri, 05 Jan 2024 08:30:02 +0000 mk-MK hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.6 https://arhiva.vistina.com.mk/wp-content/uploads/2018/06/cropped-Vistina_favicon-32x32.png елита 7 – Вистина.мк https://arhiva.vistina.com.mk 32 32 Дали би го препознале девојчето од фотографијата? Важи за една од најубавите жени на јавната сцена, а вака изгледала кога била мала (фото) https://arhiva.vistina.com.mk/dali-bi-go-prepoznale-devojcheto-od-fotografijata-vazhi-za-edna-od-najubavite-zheni-na-javnata-stsena-a-vaka-izgledala-koga-bila-mala/ Fri, 05 Jan 2024 08:28:00 +0000 https://vistina.com.mk/?p=333829

Водителката на „Елита“, Ана Радуловиќ неодамна се приклучи на тимот водителки на розовата телевизија, внесувајќи нова енергија и шарм на малите екрани. Ана пред да го преземе раководството на „Елита“ беше позната како водител на емисијата „Барам друг“ на ТВ ред. Иако сега ја води емисијата еднаш неделно, нејзиниот физички изглед стана предмет на бројни коментари.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Ana Radulovic (@ana.radulovic)

На својот Инстаграм профил Ана сподели фотографија од детството, истакнувајќи ја нејзината насмевка, белите заби, бундата и раниот интерес за фотографија. Оваа симпатична слика од нејзиното детство дополнително ја истакнува нејзината природна харизма и склоност кон јавно говорење. Инаку, Ана неодамна истакна дека се справува со здравствен проблем, фацијалис, кој ја зафаќа левата страна на лицето, предизвикувајќи благо спуштање на очниот капак и речиси затворање на окото. Фото: Printskrin/Instagram/ana.radulovic

Повеќе на vistina.mk]]>

Водителката на „Елита“, Ана Радуловиќ неодамна се приклучи на тимот водителки на розовата телевизија, внесувајќи нова енергија и шарм на малите екрани. Ана пред да го преземе раководството на „Елита“ беше позната како водител на емисијата „Барам друг“ на ТВ ред. Иако сега ја води емисијата еднаш неделно, нејзиниот физички изглед стана предмет на бројни коментари.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Ana Radulovic (@ana.radulovic)

На својот Инстаграм профил Ана сподели фотографија од детството, истакнувајќи ја нејзината насмевка, белите заби, бундата и раниот интерес за фотографија. Оваа симпатична слика од нејзиното детство дополнително ја истакнува нејзината природна харизма и склоност кон јавно говорење. Инаку, Ана неодамна истакна дека се справува со здравствен проблем, фацијалис, кој ја зафаќа левата страна на лицето, предизвикувајќи благо спуштање на очниот капак и речиси затворање на окото. Фото: Printskrin/Instagram/ana.radulovic]]>
Водителката на „Елита“ се заврте па покажа со што располага: Ана Радуловиќ е еротска бомба (ФОТО+ВИДЕО ) https://arhiva.vistina.com.mk/voditelkata-na-elita-se-zavrte-pa-pokazha-so-shto-raspolaga-ana-radulovik-e-erotska-bomba-foto-video/ Tue, 19 Dec 2023 13:22:10 +0000 https://vistina.com.mk/?p=331682

Ана Радуловиќ, познатата ТВ водителка на „Пинк“, која во моментов го води најгледаното ријалити „Елита 7“ е многу активна на својот Инстаграм профил каде редовно објавува фотографии и видеа. Ана секако важи за многу привлечна жена, па воопшто не е чудно што многумина нетрпеливо со душа ги чекаат нејзините нови објави. Радуловиќ неодамна објави серија фотографии и видеа, на кои таа заводливо позира. На едни од нив е  во тесен фустан кој ги истакнува нејзините раскошни облини. Како појаснување или многу повеќе како асоцијација во описот на својата објава, Ана напиша: „Затоа што премногу од небото падна на овој мој грб...“
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Ana Radulovic (@ana.radulovic)

На оние другите каде што е свртена одзади ништо не стои... Не барем дали нешто падна и малку подолу од грбот на сексапилната ТВ водителка која со секое свое нишање на колковите и извајаната задница предизвикува неодолива возбуда. Зашто Ана е вистинска еротска бомба!
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Ana Radulovic (@ana.radulovic)

Фото и видео: Инстаграм/ana.radulovic


Повеќе на vistina.mk]]>

Ана Радуловиќ, познатата ТВ водителка на „Пинк“, која во моментов го води најгледаното ријалити „Елита 7“ е многу активна на својот Инстаграм профил каде редовно објавува фотографии и видеа. Ана секако важи за многу привлечна жена, па воопшто не е чудно што многумина нетрпеливо со душа ги чекаат нејзините нови објави. Радуловиќ неодамна објави серија фотографии и видеа, на кои таа заводливо позира. На едни од нив е  во тесен фустан кој ги истакнува нејзините раскошни облини. Како појаснување или многу повеќе како асоцијација во описот на својата објава, Ана напиша: „Затоа што премногу од небото падна на овој мој грб...“
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Ana Radulovic (@ana.radulovic)

На оние другите каде што е свртена одзади ништо не стои... Не барем дали нешто падна и малку подолу од грбот на сексапилната ТВ водителка која со секое свое нишање на колковите и извајаната задница предизвикува неодолива возбуда. Зашто Ана е вистинска еротска бомба!
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Ana Radulovic (@ana.radulovic)

Фото и видео: Инстаграм/ana.radulovic
]]>
Учесничката на „Елита“ стана фурнаџика: Погледнете како меси леб (фото) https://arhiva.vistina.com.mk/uchesnichkata-na-elita-stana-furnadhika-poglednete-kako-mesi-leb-foto/ Mon, 04 Dec 2023 09:18:10 +0000 https://vistina.com.mk/?p=329717

Реалити натпреварувачката Лејди Ди сакаше да меси леб и да ги покаже своите вештини во кујната, но на социјалните мрежи заврши меѓу смешните видео клипови. Имено, Лејди го искористила неделното попладне и паузата меѓу емисиите за да подготви ручек, а меѓу другото сакала да меси леб. На видеото кое се појави на социјалната мрежа Тикток се гледа дека во еден момент земала сол која ја ставила во огромна количина и не завршила тука. Додала сол уште два пати, па некои мислеле дека цело пакување сол го измешала со брашното. Кога конечно го пробала тестото, не била воодушевена и решила дека е премногу солено. - Малку е посолено, брате, се завркнав - рече таа и продолжи со месење. „Изненаден сум што е солено, а стави точно колку што треба“, „Ај боже... Повеќе сол од брашно“, „Таа го меси со сол, а не со брашно“, „И се фалеше со како е професионален готвач и работи во елитен ресторан“, „Еј, мако се гледа колку си способна“, „Господи Боже“, „Барем се труди“, „Ставила половина килограм сол во лебот“ – ова беа само дел од коментарите во кои стоеја и емотикони кои плачат од смеење. Како изгледаше ова погледнете во видеото 
@numida_meleagris #zadruga #zadruga6 #zadrugaelita7 #zadruga7 #zadruga__official #zadrugaelita #elita #zadruga7elita #balkantiktok #tiktoksrbija #mesajmala #darkotanasijevic #zadrugari #smesno #pinkrs #tiktokbosna #fyp #recepti @LadyDi❗️ @ladydi1__1_fp @ladydi1 @FP ♬ Cena Engraçada e Inusitada - HarmonicoHCO
Фото: Принтскрин/Instagram/zadruga_7_elitaa/Jutjub

Повеќе на vistina.mk]]>

Реалити натпреварувачката Лејди Ди сакаше да меси леб и да ги покаже своите вештини во кујната, но на социјалните мрежи заврши меѓу смешните видео клипови. Имено, Лејди го искористила неделното попладне и паузата меѓу емисиите за да подготви ручек, а меѓу другото сакала да меси леб. На видеото кое се појави на социјалната мрежа Тикток се гледа дека во еден момент земала сол која ја ставила во огромна количина и не завршила тука. Додала сол уште два пати, па некои мислеле дека цело пакување сол го измешала со брашното. Кога конечно го пробала тестото, не била воодушевена и решила дека е премногу солено. - Малку е посолено, брате, се завркнав - рече таа и продолжи со месење. „Изненаден сум што е солено, а стави точно колку што треба“, „Ај боже... Повеќе сол од брашно“, „Таа го меси со сол, а не со брашно“, „И се фалеше со како е професионален готвач и работи во елитен ресторан“, „Еј, мако се гледа колку си способна“, „Господи Боже“, „Барем се труди“, „Ставила половина килограм сол во лебот“ – ова беа само дел од коментарите во кои стоеја и емотикони кои плачат од смеење. Како изгледаше ова погледнете во видеото 
@numida_meleagris #zadruga #zadruga6 #zadrugaelita7 #zadruga7 #zadruga__official #zadrugaelita #elita #zadruga7elita #balkantiktok #tiktoksrbija #mesajmala #darkotanasijevic #zadrugari #smesno #pinkrs #tiktokbosna #fyp #recepti @LadyDi❗️ @ladydi1__1_fp @ladydi1 @FP ♬ Cena Engraçada e Inusitada - HarmonicoHCO
Фото: Принтскрин/Instagram/zadruga_7_elitaa/Jutjub]]>
Анела во новото ријалити „Елита 7“ покажа се’ редум – дупло голо и однапред и одзади (ФОТО) https://arhiva.vistina.com.mk/anela-vo-novoto-rijaliti-elita-7-pokazha-se-redum-duplo-golo-i-odnapred-i-odzadi-foto/ Tue, 07 Nov 2023 12:14:06 +0000 https://vistina.com.mk/?p=325808

Врската помеѓу Анела Ахмиќ и Марко Јањушевиќ Јањуш се повеќе ја заинтригира јавноста, а тие се се' поинтимни, па прашање е кога ќе ја преминат границата на пријателството и ќе ја официјализираат врската.Двајцата имаат големи турбуленции во односите и секој ден носат одлука да ја прекинат врската, но на крајот од денот ги надминуваат изговорените зборови и продолжуваат со дружењето. Особено е тензично од понеделникот, откако го делат креветот во куќата на избраните. Двајцата стануваат се поинтимни, а на социјалните мрежи секојдневно излегуваат жешки допири кои двајцата мислат дека успеале да ги сокријат од камерите.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by @samo.realno6

Имено, тие си разменувале нежности во куќата на избраниците и страсно се прегрнале, а Ахмиќ во еден момент покажа премногу. Нејзиното здолниште се подигна, а целиот долен дел беше откриен, што очигледно не претставува никаков проблем за Јањуш.Анела и Јањуш оддамна не ги кријат емоциите, но се уште немаат интимна врска пред камерите, па многумина се прашуваат до кога ќе успеат да се контролираат?

Повеќе на vistina.mk]]>

Врската помеѓу Анела Ахмиќ и Марко Јањушевиќ Јањуш се повеќе ја заинтригира јавноста, а тие се се' поинтимни, па прашање е кога ќе ја преминат границата на пријателството и ќе ја официјализираат врската.Двајцата имаат големи турбуленции во односите и секој ден носат одлука да ја прекинат врската, но на крајот од денот ги надминуваат изговорените зборови и продолжуваат со дружењето. Особено е тензично од понеделникот, откако го делат креветот во куќата на избраните. Двајцата стануваат се поинтимни, а на социјалните мрежи секојдневно излегуваат жешки допири кои двајцата мислат дека успеале да ги сокријат од камерите.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by @samo.realno6

Имено, тие си разменувале нежности во куќата на избраниците и страсно се прегрнале, а Ахмиќ во еден момент покажа премногу. Нејзиното здолниште се подигна, а целиот долен дел беше откриен, што очигледно не претставува никаков проблем за Јањуш.Анела и Јањуш оддамна не ги кријат емоциите, но се уште немаат интимна врска пред камерите, па многумина се прашуваат до кога ќе успеат да се контролираат?]]>
„Трошам додека сум млад!“: Јањуш „прокоцка“ речиси половина милион евра па, најде оправдување за распуштениот живот (фото)  https://arhiva.vistina.com.mk/trosham-dodeka-sum-mlad-janush-prokotska-rechisi-polovina-milion-evra-pa-najde-opravduvane-za-raspushteniot-zhivot-foto/ Fri, 20 Oct 2023 12:13:28 +0000 https://vistina.com.mk/?p=323288

Јањуш во „Елита 7“ изјави дека за четири години потрошил дури 400.000 евра, но дека не жали за тоа. Учесникот на „Елита“, Марко Јањушевиќ Јањуш никогаш не криел дека сака да поминува време и да се коцка, поради што по неколку години кариера на реалити ТВ не можел да си дозволи никаков недвижен имот. Имено, како што самиот истакна, Јањуш досега потрошил речиси половина милион евра на забава и забава, не оставајќи ништо настрана. - Трошам, ме боли г*зот... За четири години потрошив 400.000 евра, трошам  млад, како што ги трошам, парите ми се враќаат, да не ги потрошев немаше. нитуда дојдат кај мене - истакна тој. Познато е дека Јањуш не штеди пари кога е во прашање излегувањето и уживањето, но водителот, но и јавноста, остана шокирана од фактот што на тоа потрошил повеќе пари отколку на ќерката Круна. Фото: Принтскрин/Александра Јовановиќ Циле

Повеќе на vistina.mk]]>

Јањуш во „Елита 7“ изјави дека за четири години потрошил дури 400.000 евра, но дека не жали за тоа. Учесникот на „Елита“, Марко Јањушевиќ Јањуш никогаш не криел дека сака да поминува време и да се коцка, поради што по неколку години кариера на реалити ТВ не можел да си дозволи никаков недвижен имот. Имено, како што самиот истакна, Јањуш досега потрошил речиси половина милион евра на забава и забава, не оставајќи ништо настрана. - Трошам, ме боли г*зот... За четири години потрошив 400.000 евра, трошам  млад, како што ги трошам, парите ми се враќаат, да не ги потрошев немаше. нитуда дојдат кај мене - истакна тој. Познато е дека Јањуш не штеди пари кога е во прашање излегувањето и уживањето, но водителот, но и јавноста, остана шокирана од фактот што на тоа потрошил повеќе пари отколку на ќерката Круна. Фото: Принтскрин/Александра Јовановиќ Циле]]>
Луна Ѓогани  доби покана за влез во „Елита 7“: Таа штотуку се породи, а веќе размислува да биде дел од реалното шоу (фото) https://arhiva.vistina.com.mk/luna-gogani-dobi-pokana-za-vlez-vo-elita-7-taa-shtotuku-se-porodi-a-veke-razmisluva-da-bide-del-od-realnoto-shou-foto/ Wed, 18 Oct 2023 07:50:31 +0000 https://vistina.com.mk/?p=322758

Некогашната популарна учесничка во реалното шоу, а сега инфлуенсерка, Луна Ѓогани се породи пред две недели и веќе доби понуда да влезе во „Елит 7“ за 50.000 евра. Победничката на „Задруга 2“ била контактирана од продукцијата на популарната реалити програма за да влезе на само седум дена за вртоглава сума, тврди изворот: - Луна е многу популарна откако го реши својот живот и основаше семејство. Таа се покажа како добра сопруга и мајка, но затоа не е во медиумите колку што би сакале нејзините фанови. Многумина напишаа дека би сакале повторно да ја видат во реално шоу, па за краток период во кој можеше да се вклопи и покрај сите нејзини приватни обврски, доби многу примамлива понуда и вртоглава сума, на која ретко кој би и одолеал - вели еден извор близок на Ѓогани. - Сепак, познавајќи ја Луна, ќе и биде тешко да се раздели  од Лана и Миа. Во моментов таа е фокусирана само на нив и е многу посветена на нив, но никогаш не се знае. Таа се уште не дала изјава. Останува да пријави под кои околности би се појавила и кога е реално да се организира за доброто на бебето со оглед на тоа што штотуку се породила. Во секој случај, публиката изрази желба повторно да ја види 24 часа пред камерите. Особено сега, кога е многу позрела, се оствари како сопруга и мајка, па луѓето сакаат да ја видат во нејзината нова верзија. Луна засега не одговорила на повиците и пораките. Од друга страна, Ѓогани неодамна проговори за медиумите и призна дека веднаш по породувањето почнала да работи на тоа што побрзо да се врати во форма бидејќи сака повторно да биде фит и убава. Фото: Принтскрин/Е-Сток/Инстаграм

Повеќе на vistina.mk]]>

Некогашната популарна учесничка во реалното шоу, а сега инфлуенсерка, Луна Ѓогани се породи пред две недели и веќе доби понуда да влезе во „Елит 7“ за 50.000 евра. Победничката на „Задруга 2“ била контактирана од продукцијата на популарната реалити програма за да влезе на само седум дена за вртоглава сума, тврди изворот: - Луна е многу популарна откако го реши својот живот и основаше семејство. Таа се покажа како добра сопруга и мајка, но затоа не е во медиумите колку што би сакале нејзините фанови. Многумина напишаа дека би сакале повторно да ја видат во реално шоу, па за краток период во кој можеше да се вклопи и покрај сите нејзини приватни обврски, доби многу примамлива понуда и вртоглава сума, на која ретко кој би и одолеал - вели еден извор близок на Ѓогани. - Сепак, познавајќи ја Луна, ќе и биде тешко да се раздели  од Лана и Миа. Во моментов таа е фокусирана само на нив и е многу посветена на нив, но никогаш не се знае. Таа се уште не дала изјава. Останува да пријави под кои околности би се појавила и кога е реално да се организира за доброто на бебето со оглед на тоа што штотуку се породила. Во секој случај, публиката изрази желба повторно да ја види 24 часа пред камерите. Особено сега, кога е многу позрела, се оствари како сопруга и мајка, па луѓето сакаат да ја видат во нејзината нова верзија. Луна засега не одговорила на повиците и пораките. Од друга страна, Ѓогани неодамна проговори за медиумите и призна дека веднаш по породувањето почнала да работи на тоа што побрзо да се врати во форма бидејќи сака повторно да биде фит и убава. Фото: Принтскрин/Е-Сток/Инстаграм]]>