Радио Милева

(ФОТО) Стегната во хеланки и кадар во задникот: Јована Јоксимовиќ ги прошета близначките во јавност!

(ФОТО) Стегната во хеланки и кадар во задникот: Јована Јоксимовиќ ги прошета близначките во јавност!

Иако помина релативно кратко време откако се породи со двете близначки, сопругата на пејачот Жељко Јоксимовиќ, Јована, нема никаков проблем со килограмите по бременоста.

Неодамна на концерт со сопругот се појави во ултра кусо здолниште, а деновиве пак осамна фотографија во српскиот магазин Hello каде Јована е во прошетка со ќерките и синот Коста.

Облечена во хеланки таа покажа дека е во топ форма, случај што не беше таков кога се породи со синот.

Останати вести од Радио Милева